Hasta Adı: Nurhan Özsöz

@ozsoznurhan (No Touch Lazer Tedavisi)

Hasta yorumu nurhan_ozsoz no touch laser

Hasta yorumu nurhan_ozsoz no touch laser

Nurhan Özsöz
11 October 2019

Hasta Adı: Yasemin Önsal

@yasemin.önsal (No Touch Lazer Tedavisi)

Hasta yorumu yasemin_onsal no touch laser

Hasta yorumu yasemin_onsal no touch laser

Yasemin Önsal
11 October 2019

Hasta Adı: Ayşe Kaya Kendirli

@ayse Kaya Kendirli (No Touch Lazer Tedavisi)

Hasta yorumu ayşe kaya kendirli

30 September 2019

Hasta Adı: Ayşegül Bay

@aysegul_bay_ (No Touch Lazer Tedavisi)

Hasta yorumu aysegül bay

21 September 2019

Hasta Adı: dmrcnry

@dmrcnry (No Touch Lazer Tedavisi)

Hasta yorumu dmrcnry

20 September 2019

Hasta Adı: ygtn

@ygtn (No Touch Lazer Tedavisi)

hasta yorumu ygtn

20 September 2019

Hasta Adı: fttoksoz

@fttoksoz (No Touch Lazer Tedavisi)

hasta yorumu fttoksoz

20 September 2019

Hasta Adı: Coşkun Yılmaz

Coşkun Yılmaz (No Touch Lazer Tedavisi)

Hasta_yorumu_Coskun_Yılmaz

20 September 2019

Hasta Adı: Özge Öğretici

Özge Öğretici (No Touch Lazer Tedavisi)

Uzun süreden beri gözlük kullanıyordum. 2 Ekim tarihinde No Touch Lazer ameliyatı yaptı Dr. Akın AKYURT hocam. Bugün aylık kontrole gittim göz derecem sıfıra düşmüş çok sevindim. Çok teşekkür ederim gözlükten kurtuldum.

27 November 2018

Hasta Adı: Serpil Burhan

Serpil Burhan (Göz Muayenesi)

Dr. Akın AKYURT’a sonsuz teşekkürler gözlüksüz %5 gözlüklü %40 görmeye çalışan gözlerim. Uygulanan operasyonun hemen akabinde %75 şu an ise %90 görmeyi yakaladı. BURSADAN SONSUZ TEŞEKKÜRLER AKIN AKYURT TEŞEKKÜRLER VENİVİDİ GÖZ MİNNETTARIM.

27 November 2018

Hasta Adı: Selin Özerman

Selin Özerman (No Touch Lazer Tedavisi)

Dr. Akın Bey tarafından No Touch Lazer ameliyatı oldum. Hem ameliyattan hem ameliyat sonrası ilgisinden çok memnun kaldım. Hayatta verdiğim en doğru kararlardan biriydi.

27 November 2018

Hasta Adı: Semih Özerman

Semih Özerman (Mercek Ameliyatı)

Olduğum mercek ameliyatından 3 yıl geçmesine rağmen çok memnunum. Akın Beye teşekkürler… Bu gün yaptığım yıllık muayenemde de herhangi bir sıkıntı olmadığını gördüm. Başarılı !

27 November 2018

Hasta Adı: Nihal Tunçok

Nihal Tunçok (Akıllı Mercek Tedavisi)

Bir gözde %90 görme kaybı, her iki gözde katarakt, uzak ve yakın ileri derecede numara ile Sayın Akın Akyurt’a başvurdum. Birer hafta ara ile şahane geçen 2 operasyonla onlarsız hayatımı geçiremediğim gözlüklerimi attım. Akıllı mercek sayesinde 60 yaşında olmama rağmen hem uzak hem orta hem de yakın mesafeleri gençlerden 🙂 daha iyi görüyorum. Bugün 6 aylık kontrolümde bir kez daha her şeyin mükemmel olduğunu öğrendim. Teşekkürler Akın Akyurt teşekkürler Venividi. Şimdi hayat daha güzel. Gülnihal Tunçok.

27 November 2018

Hasta Adı: Semih Özerman

Semih Özerman (No Touch Lazer)

Olduğum mercek ameliyatından 3 yıl geçmesine rağmen çok memnunum. Akın beye teşekkürler.. Bugün yaptığım yıllık muayenemde de herhangi bir sıkıntı olmadığını gördüm. Başarılı.

19 October 2018

Hasta Adı: Selin Özerman

Selin Özerman (No Touch Lazer)

Dr Akın bey tarafından No Touch Lazer ameliyatı oldum. Hem ameliyattan hem ameliyat sonrası ilgisinden çok memnun kaldım. Hayatta verdiğim en doğru kararlardan biriydi.

19 October 2018

Hasta Adı: Serpil Burhan

Serpil Burhan (No Touch Lazer)

Dr Akın Akyurt’a sonsuz teşekkürler gözlüksüz %5 gözlüklü %40 görmeye çalışan gözlerime uygulanan operasyonun hemen akabinde %75 şuan ise %90 görmeyi yakaladı. Bursa’dan sonsuz teşekkürler.

19 October 2018

Hasta Adı: Arzu Giz

Arzu Giz (No Touch Lazer)

İşte bu güzellik, sayenizde eşimin güzel gözlerindeki kalıcı keyfi oldu, elinize sağlık Akın Bey, elleriniz dert görmesin

19 October 2018

Hasta Adı: Birsen Baş

Birsen Baş (No Touch Lazer)

Bugün gözlüklerden kurtulalı tam üç ay oldu.19 yaşında olmama rağmen astigmat numaralarım 4.5 iken ilasik lazer ile numaralarım 0.25 e kadar geriledi.Dr. Akın Akyurt’a çok teşekkür ediyorum.Başarılarının devamını diliyorum.

19 October 2018

Hasta Adı: Sevim Özdemir

Sevim Özdemir (Katarakt Ameliyatı)

Hocam teşekkür ederim bir görüşmede güvendigim ve yanılmadığım tek doktorum oldunuz. İyiki tanımışım.

19 October 2018

Hasta Adı: Ne…r

Ne…r (Katarakt Ameliyatı)

Doktorumdan çok memnunum..benim heriki gözümede mercek takıldı şuana kadar hiç bir şikayetim yok tşklr sayın akın akyurt.

24 July 2018

Hasta Adı: Le…v

Le…v (Glokom ve Sarı nokta Tedavisi)

Kıymetli Doktorum Akın Akyurt. 20 Senedir Glokom ve sarı nokta hastalıklarımın tedavisi altındayım.Istanbul dışında yaşadıgım için bagzen kendisini kaybediyorum..Ama nereye gitse araryıp buluyorum. Şimdide kendini Venividide buldum.Hem doktoruma Hemde çok Mükemmel bir göz saglıgı merkezine kavuştumgum için seviniyorum. Burada her şey çok mükemmel herkes ede tavsiye ediyorum. Herkes e GEL’İN GÖR’ÜN Diyorum.

24 July 2018

Hasta Adı: Ke….

Ke…. (Trans Prk Operasyonu)

1983 yılından beri gözlük, 1986 yılından beri de kontak lens/gözlük kullanıyordum. Yaklaşık 30 yıl bu şekilde geçtikten sonra her ikisinden de kurtulmak istedim. Daha önce muayene olduğum bazı göz hastaneleri ve doktorlar kornea tabakam ince, numaram da yüksek olduğu için (miyop 5.5 ve 6.5) gözün içine ameliyatla sabit lens takmak dışında öneride bulunamadılar. İnternette yaptığım araştırmada Trans Prk tekniğini bana uygun olabileceğini düşündüm. Evime oldukça yakın mesafede bulunan Veni Vidi ile irtibata geçtim; Akın Hoca’dan randevu aldım. Yapılan test (her iki gözün de topografik taraması ve kornea ölçümü) ve muayene sonucu Akın Hoca tahmin ettiğim gibi Trans Prk ile gözlükten kurtulabileceğimi, 0 numara kartal görüşüne sahip olmasam bile gözlüksüz rahat bir şekilde hayatımı idame ettirebileceğimi ifade etti. 1 Mayıs 2014 tarihinde yaklaşık 5 dakikalık bir operasyon ile gözlükten kurtuldum. Ameliyat günü biraz batma oldu, ancak çok sıkıntı vermedi. İlaçlarımı tarif edildiği üzere kullandım. Gözüm yaklaşık 1 ay içerisinde istediğim randımanı verdi. Şu an 0,50 derece miyobum. Ancak 5,5 ve 6,5 dereceli gözlükten sonra 0,5 hiç sorun değil. Bildiğim kadarıyla İstanbul’da Trans Prk tekniği sadece Veni Vidi’de yapılıyor. İnternette Trans Prk yöntemi ile ilgili pek çok kaynak bulabilirsiniz. Bu vesile ile beni 30 yıllık gözlüklerimden kurtaran doktorum sayın Akın Akyurt’a teşekkürlerimi sunuyor; gözlük/lensten kurtulmak isteyen, ancak benim gibi ince kornea tabakası nedeniyle lasik, vs yöntemlerle tedavi olamayan kişilerin de Akın Bey ile iletişime geçip bir muayene olmalarını öneriyorum.

24 July 2018

Hasta Adı: Ha…ö

Ha…ö (Göz Muayenesi)

Bir tavsiye üzerine gidip muayene olduğumuz doktorumuza tüm ailemiz ve yakınlarımız ile birlikte gider olduk. Hastalarına karşı olan yaklaşımı ve verdiği güven sayesinde tereddütsüz muayene olabilirsiniz. Branşındaki uzmanlığı ve verdiği doğru kararlar sayesinde şuan da eskisinden daha iyi görür olduk. teşekkür ederiz hocamıza

24 July 2018

Hasta Adı: Be…u

Be…u (Lazer Ameliyatı)

Hocamız sayesinde ben oğlum gözlüklerimizden kurtulduk. mükemmel bir hekim tercihi yapmışız çok ederiz hocamıza.

24 July 2018

Hasta Adı: Do…y

Do…y (Katarakt Ameliyatı)

4 yıldır kendisinin hastasıyız. Bütün çevreme düşünmeden tavsiye edeceğim ender doktorlardan birtanesidir. Gösterdiği ilgiden dolayı kendisine teşekkür ederiz. Annemizin ameliyatında bizlere yardımcı olup annemin suan da bizlerden daha iyi görmesini sağlamıştır. çok teşekkür ederiz.

24 July 2018

Hasta Adı: Ça…n

Ça…n (Göz Muayenesi)

Göztepe de veni vidi göz hastanesinde tanıştığım dr. Akın bey in diğer doktorlardan farklı olduğunu muayene olunca anladım. bu işi para için değil insan sağlığının ne kadar önemli olduğunu hatırlatmama yardımcı oldu. Gerçekten çok ilgili alakalı bir doktor.Herkese tavsiye ediyorum. Gözünüzü herkese emenet etmeyin.

24 July 2018

Hasta Adı: Ha…

Ha… (Presbymax Operasyonu)

Tamamen rastlantı sonucunda muayene oldum ve son derece memnun kaldım.İşini heyecanla yapan bir doktor. Kontrole gittiğimdede ben mutlu olduğum için Akın Hocam da memnun oldu. presbymax operasyonu oldum. Uzağı görememe, yakınını görememe ve astigmat operasyonu oldum. Gayet olumlu sonuç aldım şuanda gözlük kullanmıyorum. Tanıdıklarıma da çok tavsiye ediyorum.

24 July 2018

Hasta Adı: A…..

A….. (Katarakt Ameliyatı)

Gözümde yakını görme bozukluğu vardı ve Televizyonda görünce gitmeye karar verdik. Yakını görme sıkıntım sona erdi. Hocanın belirttikleri dışında herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Yaşayacağım sıkıntılarında zaten önceden bilgisini vermişti. Çok memnun kaldım.

24 July 2018

Hasta Adı: Re…n

Re…n (Astigmat Tedavisi)

Bir arkadaşım çok memnun oldugu için tavsiye etmişti. Yakın uzak görme operasyonu oldum. Operasyon süreci çok kolay ve sorunsuz geçti. Kontrollerime her gittiğimde ne yapacağım hakkında bilgilendiriyordu. Görme seviyem daha netleşti ve gözlüğü kullanmıyorum. Tanıdıklarıma tavsiye ediyorum.

24 July 2018

Hasta Adı: M…..

M….. (Lazer Ameliyatı)

Göz rahatsızlıgımdan dolayı doktor arayışı içindeydim ve TV.programında gördüm beğendim ameliyat olmaya karar verdim. Veni Vidi de Akın Hocam’a gittiğimde ilgisinden çok memnun kaldım. Gözümle ilgili şikayetlerimi anlattıgımda sabırla dinledi. Uzak yakın ve astigmat ameliyatlarını olmak istediğimi belirttiğimde bana detaylı olarak bilgi verdi. operasyonları oldum ve gözlül kullanmıyorum artık. Sonuçtan çok memnunum. Tüm tanıdıklaprıma tavsiye ediyorum ettim de zaten .

24 July 2018

Hasta Adı: Si…i

Si…i (Lazer Ameliyatı)

Daha önce kızılay da çalışırken tanıştıgım bir doktor. Orada çok memnun kaldıgım için Veni Vidi de gitmeye devam ettik. Başarısı geçmişi ve ilgisindenden dolayı çok memnun kaldık. Daha sonra ailecek gittiğimiz bir doktor oldu.Bütün akrabalarımın gittiği bir doktor oldu. Kendisi zaten lazer ameliyatında isim yapmış bir doktor. Gözüme dokunulmadan lazerle ameliyat gerçekleştirdi 2 dakikada ve gözlükten kurtuldum. Hiçbir sıkıntı yaşamadım.

24 July 2018

Hasta Adı: S…..

S….. (Astigmat Tedavisi)

Deneyimlerine güvendiğim için tercih ettim Akın Hocam’ı. Astigmat ve Hipermetrop operasyonu geçirdim. Sonuç gayet iyiydi. olumlu sonuç verdi. Tanıdıklarıma tavsiye ediyorum.

24 July 2018

Hasta Adı: Bu…t

Bu…t (Katarakt Ameliyatı)

Veni Vidi hastanesine tesadüfen gelmiştik. Akın Hocamıza yönlendirdiler. Allah bin kere razı olsun iyiki de yönlendirmişler. Çok yakın davrandı Manevi olarak rahatlattı. Kendi oğlum da doktor olduğu için sanki oğlum’a muayene oluyormuşum hissi verdi. Eşimin gözünde çapaklanma,kızarıklık, ağrı olmuştu. akın hocam enfeksiyon oldugunu belirttti. enfeksiyon tedavisi ilaçla giderildikten sonra heriki gözünden de katarakt ameliyatı olarak mercek değişti. Şuanda gayet göz sağlıgı. Daha önce iki gözü de hiç görmüyordu. Şuanda bir gözü %40 diğerinde ise %90 görme oranına ulaştı. Hocam mükemmel bir doktor. Nereye giderse orada bulurum muayene olurum bir sıkıntım olursa. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

24 July 2018

Hasta Adı: Mü…l

Mü…l (Katarakt Ameliyatı)

Çok uzun süredir tedavime hocam devam ediyor. Nereye gitse oraya gidiyorum. Daha önce katarakt ameliyatı oldum çok başarılı geçti. Hastasını bilgilendiren ve soru işaretlerini kaldıran bir doktor. Dalında başarılı bir doktor.

24 July 2018

Hasta Adı: Mü…l

Mü…l (Katarakt Ameliyatı)

12 sene önce her iki gözümden katarakt ameliyatı oldum.Çok başarılı bir ameliyat oldu.Şuana kadar hiç sorun yaşamadım.Doktorum nerede ise bende oradayım.

24 July 2018

Hasta Adı: Fa…l

Fa…l (Katarakt Ameliyatı)

Daha önce müşterimdi daha sonra direk araştırmadan kendisine ulaştım.Şimdi ben kendisinin hastasıyım.Ameliyat oldum.Katarakt ameliyatına benzer bir ameliyat geçirdim.Eski beriden beri tanırım.Herkese tavsiye bir doktor.Buradan tavsiye ederim.

24 July 2018

Hasta Adı: Gu…y

Gu…y (Lazer Ameliyatı)

Bir tavsiye üzerine kendileriyle tanıştım her bakımdan mükemmel bir hekim tartışılmaz gercekte hastanenin güzel ve ilgili olması kesinlikle tavsiye ederim

24 July 2018

Hasta Adı: Ok…i

Ok…i (Göz Muayenesi)

Dr.Akın Akyurt a çok teşekkür ediyorum.daha önce yakın ı görme problemım vardı.başka bir dr a gittim yakın gözlüğü verdi ama yine skntı çekiyordum.Akın beye gittiğimde daha önceki gözlüğümün yanlış derecelendirilmiş olduğunu anladık.çünkü her iki gözümün görme derecesi farklıymış bu farklılığı akın bey tespit etti ve şimdi doğru gözlük kullanıyorum.

24 July 2018

Hasta Adı: Se…m

B. A. (Lazer Ameliyatı)

Kıymetli Akın Hocamla bir tavsiye üzerine tanıştık. Katarakt ameliyatı oldum, mükemmel sonuçlar aldık. Herkese tavsiye ediyorum. Şu zamana kadar hiç şikayetim olmadı. İşinin ehli bir hekim. Teşekkürler.

24 July 2018

Hasta Adı: B. A.

B. A. (Lazer Ameliyatı)

Lazer operasyonu olmak için çoğu hastaneleri araştırdım ve bir tavsiye üzerine veni vidi hastanesi ile görüşme sağladım ve Op. Dr Akın Akyurt ile tanışmış oldum, ameliyatım çok başarılı geçti ve kendisininde sakinliği üzerine korkmadan ameliyata girdim ve pek acı çekmeden ameliyatım bitti. Doktoruma çok teşekkür ediyorum dünyayı onun sayesinde daha iyi görebildiğim için :)))

24 July 2018

Hasta Adı: Rengin Akgül

@rengin_akgul (No Touch Lazer Tedavisi)

Hasta yorumu rengin_akgul no touch laser

9 December 2017

Hasta Adı: Krasus_kral

@Krasus_kral (No Touch Lazer Tedavisi)

Hasta yorumu krasus kral no touch laser

9 December 2017

Hasta Adı: nrdrkn

@nrdrkn (No Touch Lazer Tedavisi)

Hasta yorumu nrdrkn

30 September 2015