TrDeEng
TrDeEng

40.000+
Vaka Deneyimi

60.000+
Başarılı Ameliyat

Schwind ATOS Lazer Teknolojisi

Schwind ATOS
Schwind ATOS

Göz tedavileri alanında Alman devi Schwind Amaris firması tarafından geliştirilen Schwind ATOS lazer teknolojisi, en güncel göz lazer cihazıdır. Yeni geliştirilmiş olan hibrit bir teknolojiyle birlikte tek bir cihazla TransPRK (No Touch Laser), SMILE Laser ve Femto Lasik tedavileri uygulanabiliyor. Bu özelliğiyle dünyada ilk ve tek.

 

2019 yılında Paris’te ilk kez tanıtılan ve dünyanın önde gelen göz cerrahları tarafından takdir toplayan Schwind ATOS, kısa sürede Avrupa’nın en önemli kliniklerinde kullanılmaya ve yüksek başarı yüzdeleri yakalamaya başladı. Şu anda dünyanın pek çok yerinde kullanılmakta olan Schwind ATOS lazer teknolojisini Türkiye’de ilk kullanan doktorlardan biri de Veni Vidi Göz cerrahlarından Op. Dr. med. Akın Akyurt.

 

Hasta Konforunda Artış

 

Schwind ATOS lazer cihazı sadece cerrahlar için değil, hastalar açısından da büyük yenilikler sağlıyor. Diğer lazer tedavilerinde hastaların gözlerinden parça çıkartılır, geleneksel yöntemler kullanılır ve gözde daha şiddetli baskı hissedilirken; Schwind ATOS lazer teknolojisiyle bunlar ortadan kalkmaktadır. Hastanın gözünde hissettiği basınçta bile düşüş gözlemlenmektedir. Bu da tedavi sırasında gerilen, korkan ya da panikleyen hastalarımız için önemli bir yenilik.

 

Ayrıca Schwind ATOS lazer teknolojisi sayesinde tedavi sonrası hastaların iyileşme süreci daha konforlu ve hızlı bir hale geliyor. Bu da hasta deneyimini olumlu etkileyen unsurlardan biri.

 

 Üç Tedavi Tek Cihaz

 

Schwind ATOS lazer teknolojisini önemli ve öncelikli kılan unsurlardan en önemlisi üç tedaviyi tek cihazda toplaması. TransPRK (No Touch Laser), Femto Lasik ve SMILE Laser tedavilerinin tek bir cihazla gerçekleştirilebileceği ilk teknoloji. Bu yönüyle cerrahlar için olduğu kadar hastalar için de büyük konfor sağlıyor. Hastaların bekleme süresi azalıyor ve cerrahiler kısalıyor.

 

Schwind Amaris firmasının yıllar süren inovasyonu ve büyük yatırımı sayesinde geliştirilen bu yeni cihazla birlikte göz yapınıza en uygun lazeri saniyeler içinde olabilirsiniz. Avrupa’nın ve dünyanın en önemli ve sayılı kliniklerinde kullanılmaya başlanan bu teknoloji artık Türkiye’de, Veni Vidi Göz’de!

 

Schwind ATOS lazer teknolojisi ve diğer tedavi yöntemleriyle ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz!