TrDeEng
TrDeEng

40.000+
Vaka Deneyimi

60.000+
Başarılı Ameliyat

Schwind ATOS All in One

Schwind ATOS All in One, Alman Schwind Amaris firması tarafından üretilen ve 2019 yılında lansmanı yapılan Schwind ATOS cihazıyla gerçekleştirilen 3 lazer tedavisini ifade etmektedir. Tek bir cihazla hem TransPRK hem iLASİK hem de SMILE Lazer tedavileri gerçekleştirilebiliyor. Bu durum hem hastanın konforunu hem de cerrahın konforunu arttıran önemli bir teknolojik yenilik olarak öne çıkıyor.

Eskiden sadece TransPRK (No Touch Laser) için farklı bir cihaz ve diğer lazer tedavileri için de ayrı bir cihaz kullanmak gerekiyordu. Bu sorunun ortadan kalkması oftalmoloji camiası için önemli bir gelişme.

Schwind ATOS Lazer Cihazı

schwind atos all in oneAlman firması Schwind ATOS tarafından üretilen ve inovasyon ödülü kazanan bu cihaz yıllar süren çalışmaların bir ürünü olarak öne çıkıyor. Özellikle TransPRK cerrahisini gerçekleştirdiğimiz Schwind Amaris 1050RS cihazının yıllar süren verilerinin kullanılması ve dünya çapındaki, önde gelen cerrahların kliniklerindeki verilerin işlenmesiyle üretimi tamamlanan bu cihazla birlikte hasta konforu daha önce hiç olmadığı kadar artıyor.

2019 yılında dünyanın önde gelen göz cerrahlarına tanıtılan Schwind ATOS cihazını Türkiye’de ilk kullanan da yine biz olacağız. Şu an sadece Avrupa’nın ve dünyanın önde gelen kliniklerinde kullanılmakta olan cihazı Türkiye’ye getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Güvenilir mi?

Schwind Amaris firması Almanya’nın ve dünyanın oftalmoloji alanındaki en saygın firmalarından biri olarak görülmektedir. Geçmişte de oftalmolojinin birçok alanında dünya çapında kliniklere, hastanelere ve doktorlara cihaz üretimi yapmış ve dünyanın dört bir yanında cihazları kullanılmaktadır. Özellikle TransPRK teknolojisiyle bugüne kadar öne çıkan şirket, Schwind ATOS teknolojisiyle birlikte bu tecrübesini oftalmolojinin diğer alanlarına da yayma hedefini benimsemiştir.

Üretilen cihaz birçok hekimin kontrolünde ve pre-op’ları ile post-op’ları kontrol edilerek bugüne kadar getirilmiş ve harcanan yoğun emek nedeniyle de inovasyon ödülü almıştır. 2019 yılındaki lansmanı sonrasında Avrupa’nın ve dünyanın saygın kliniklerinde son derece başarılı bir performans göstermiş ve bu nedenle de ülkemize de bizim tarafımızdan getirtilmiştir.

 

Schwind ATOS All in One ve diğer lazer ve göz tedavileri hakkında merak ettileriniz ve randevu talepleriniz için web sitemizde bulunan iletişim kanalları üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz!