No Touch Lazer Uygulamaları

No Touch Lazer Uygulamaları sayesinde artık bütün mesafedeki görme kusurlarından  kurtulmak mümkün. Uzak olsun, yakın olsun, orta mesafe olsun hiç fark etmeden tedavisi no touch lazer tedavisi sayesinde olmaktadır. İnsan gözünün net görmesi için ortaya çıkan bir çok tedavi yöntemi vardır. Bunlardan biride No Touch Lazer tedavisidir. Ve en çok tercih edilen tedavi yöntemi bu yöntemdir. Bu tercih edilmenin başlıca sebeplerinden biri no touch lazer ameliyatı sırasında göze temas olmaması ve göz kusuru bulanın hastanın hiç bir ağrı acı hissetmemesi.

No Touch Lazer Uygulamaları

No touch lazer tedavisinden önce hastanın gözünün görme durumu belirleniyor ve tedavi ona göre şekil kazanıyor. Bu tedavi daha çok gözüne çok temas edilmesini istemeyen ve bu durumdan korkan hastalar başvurmaktadır. Çünkü göze dokunulmayacak olması ve ağrı acı hissetmeyeceklerinin onlara söylenmesi onları rahatlatıyor ve bu tedaviyi tercih ediyorlar. Astigmat, miyop, hipermetrop gibi başlıca bütün görme kusurlarında etkili olan no touch lazer tedavisi çağımızın en gelişmiş göz tedavilerinden biridir. Ayrıca no touch lazer tedavisi kalıcı bir tedavidir ve hasta bu sayede yıllar sonra bile aynı netlikte görmektedir. Hiç bir şekilde görme kaybı yaşamamaktadır.

No Touch Lazer

No touch lazer uygulamaları bir nevi eski dönemdeki lazer tedavisinin gelişmiş halidir. Ama arada çok ama çok büyük farklar var. Mesela bunlardan biri gözde kuruluk olayı eskiden lazer teknolojisi ile tedavi olan kişilerde tedaviden sonra gözde kuruluk olmaktaydı. Bu kuruluğun başlıca sebebi lazer tedavisi özünde yakmaya dayalı olduğu için gözde su kaybından dolayı geçici bir kuruluğa yol açması. Ancak şimdi no  touch lazer tedavisi sayesinde hiç bir şekilde böyle bir durum söz konusu bile değildir. Hasta no touch lazer tedavisi sonrasında böyle bir durumu asla yaşamamaktadır. Zaten ameliyat sırasında göze temas edilmediği için göz ağrı sancı batma hissi olmamakta. İşte bütün bunların toplamı sayesinde hastaların en çok tercih ettiği tedavi yöntemi olmaktadır.,

Bu konu hakkında daha detaylı bilgi alıp kafanıza takılan soruları cevaplandırmak için bizlere internet sitemizden ulaşabilirsiniz ya da hastanemizi ziyaret edebilirsiniz.

© 2017 AkinAkyurt.com - by BWD

Hemen İletişim        0216 386 8736


Sınırlı Sorumluluk Beyanı
akinakyurt.com'un içeriği, kullanıcıyı bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zama bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez. Site içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Tüm hakları saklıdır