No Touch Lazer ile Tedavi

No Touch Lazer ile Tedavi sayesinde sizler de hiç düşünmeden göz kusurlarınızdan kurtulabilirsiniz. No touch lazer tedavisi sayesinde artık kornea yapısı ince kalın fark etmeden herkes göz kusurlarından kurtulabilmekte. No touch lazer tedavisi işlem esnasıda acısız ağrısız bir tedavi yöntemidir. No touch lazer tedavisi sayesinde ameliyat olmaktan korkan hastalar bile tedavi olabilmekte çünkü hiç bir şekilde göze temas olmamakta. Hasta da bu yüzden ağrı acı hissetmediği için gönül rahatlığı ile tedavi olabilmekte.

No Touch Lazer ile Tedavi

No touch lazer tedavisi geçmiş dönemlerde yaptığımız klasik lazer tedavisinin gelişmiş halidir, ve bu klasik lazer tedavisinden oldukça farklıdır. Klasik lazer tedavisi ile kornea yapısı ince hastalar tedavi olamaz iken no touch lazer tedavisi sayesinde kornea yapısı ince de olsa bir çok kişi tedavi olabilir. Ayırca no touch lazer tedavisi klasik lazer tedavisine göre işlem esnasında daha ağrısız acısız ve sancısızdır. Adı üstünde belli olduğuna göre no touch yani göze hiç bir şekilde temas olmamaktadır. Hastada bu temas olmadığı için operasyon esnasında gözünde bir rahatsızlık hissetmez.

No Touch Lazer

No Touch Lazer ile Tedavi daha öncesinde akıllı lens tedavisi görmüş kişilerde bile uygulanabilir. Ve no touch lazer tedavisi kalıcı bir tedavidir. Bu tedaviyi olduktan sonra yaşam boyunca net görüş devam eder. No touch lazer tedavisi oldukça kısa süren bir tedavidir. Önce hasta damla yardımı ile anestezi edilir ardından otuz saniye kadar bir ışık kaynağına bakarken tedavisi gerçekleşir. Tedaviden bahsetmek gerekir ise uygulama sırasında hasta konforu ön plandadır. Tedavi göze nokta atışı ile yapılmaktadır. Tedavi sırasında hasta gözünü hareket ettirir ise makine otomatik olarak durmaktadır. Kafalara şu soru takılmasın ben gözümü hareket ettirir isem ne olur. Hiç bir şey olmaz hastanın gözünün hareket etmesinin tedavi için ve hasta için bir olumsuz yanı yoktur. No touch lazer tedavisi ile daha önce lazer tedavisi görmüş fakat iyileşme görememiş hastalarımız da tedavi olabilir. Hasta uygulamadan üç dört gün sonra iyileşmekte ve bir hafta sonrada tüm faaliyetlerini yerine getirmekte.

© 2017 AkinAkyurt.com - by BWD

Hemen İletişim        0216 386 8736


Sınırlı Sorumluluk Beyanı
akinakyurt.com'un içeriği, kullanıcıyı bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zama bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez. Site içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Tüm hakları saklıdır