Nedir?

Op. Dr. med Akın Akyurt,
Göz Sağlığı ve Tedavileri hakkındaki deneyim ve bilgilerini bu blog 'ta sizlerle paylaşıyor.

Op. Dr. med. Akın Akyurt

Op. Dr. med. Akın Akyurt

1968 de doğdu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul Erkek Lisesinde yaptı. 1986 da İstanbul Erkek Lisesini okul birincisi olarak bitirerek İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesini kazandı. 1992 de tıp fakültesinden mezun olduktan sonra Alman hükümetinin kendisine verdiği Deutscher Akademischer Austauschdienst (DAAD ) bursu ile Almanya Köln Üniversitesi Göz Kliniğinde Prof. Dr. med Krieglstein ‘ ın yanında göz ihtisasına başladı.
Sklerit ve Episklerit Nedir
Nedir?

Sklerit ve Episklerit Nedir ?

Diabetik Göz Hastalığı Nedir
Nedir?

Diabetik Göz Hastalığı Nedir ?

konjonktivit nedir
Nedir?

Konjonktivit Nedir ?

Üveit Nedir
Nedir?

Üveit nedir?

Hipermetrop nedir
Nedir?

Hipermetrop Nedir?

Renk Körlüğü Nedir
Nedir?

Renk Körlüğü Nedir ?

Nedir?

Nedir? bu sayfa göz hastalıkları hakkında sizlere detaylı bilgi vermek için oluşturuldu. Nedir sayfası ile sizlerin aklında soru işareti oluşturan konularda sizleri bilgilendirmeye çalışacağız. Nedir sayfamız ile sizlerde aklınızdaki soruları bize mail olarak gönderirseniz sorununuzun cevabını verebiliriz. Nedir? Sayfası altında değinilecek konulara örnek vermek gerekirse;

Akıllı Lens Nedir? Gözde Kalıcı Lens Nedir? Katarakt Nedir? Katarakt Tedavisi Nedir? PresbyMAX Nedir? Gibi başlıklarda sizlere bilgiler vereceğiz. Aynı zamanda hastalıkların belirtilerini ve bu rahatsızlıktan nasıl kurtulabileceğinizi de tane tane anlatacağız. Makalelerimize göz atarak göz hastalıkları hakkında gerekli tüm bilgilere sahip olabileceksiniz.