Göz Lazer Tedavisi ile gözünüze hiç dokunmadan göz hastalığınızın tedavisini yapmak artık mümkün. Çok kısa bir sürede Göz Lazer Tedavisi ile göz hastalığınızdan tamamen kurtulmak için sizler de hemen bize ulaşınız. Eğer lazer tedavisinden korkuyorsanız, No Touch Lazer yöntemi ile astigmat ve tüm görme kusurlarınıza kesin çözüm sunmaktayız.

Göz Hastalıkları Uzmanımız göze dokunmadan yapılan No Touch Laser tedavisini sizlere anlattı. Aklınıza takılan merak ettiğiniz her türlü soruyu bizlere sitemiz üzerinden ya da telefon numaralarımızdan ulaşarak sorabilirsiniz.

Göz Lazer Tedavisi – No Touch Lazer Tedavisi

Op. Dr. Veysel Öztürk; “Gözlüklerinden veya kontakt lenslerinden kurtulmak için yıllarca bekleyenler var. Tedavi sırasında gözlerine dokunulmasından korkup bu yüzden ameliyat masasından kalkanlar oluyor. Biz bu hastalara artık gözünüze dokunmuyoruz, doku kesmiyoruz, bıçak kullanmıyoruz diyebiliyoruz.”

SANİYELER İÇİNDE NUMARALAR SIFIRLANIYOR

“Lazer ışığıyla yapılan tedavi saniyeler içinde tamamlanabiliyor. Hastalar, tedavinin bittiğini bile anlamıyorlar bile. Bu tedaviden önce göz damlası sayesinde gözler uyuşturuluyor. Ve hasta ağrı veya acı hissetmiyor.”

KORNEASI İNCE OLDUĞU İÇİN LAZER OLAMAYANLAR İÇİN AVANTAJ

“Yıllardır başarılı bir şekilde uyguladığımız lazer yöntemleri ne yazık ki bazı hastalara uygun olmuyordu. Korneadan doku kesmek veya zar kaldırmak zorunda olduğumuz için belli bir kornea kalınlığı gerekiyor, bu yüzden bazı hastalarımız lazer için uygun çıkmıyordu. Artık hastalarımızın korneası ince bile olsa No Touch Laser ile gözlüklerinden ve kontakt lenslerinden kurtulabiliyor.”

 GÖZ KURULUĞUNDAN ETKİLENMEDEN GÖRME KUSURLARINDAN KURTULABİLİRSİNİZ

“Klasik lazer operasyonlarından sonra göz kuruluğu yaşanabiliyor. Ancak No Touch Laser göze temas olmadan yapıldığı için tedaviden sonra göz kuruluğu oluşmuyor.”

Göz Laser Tedavisi

Göz Laser Tedavisi

UZAK, YAKIN VE ASTİGMAT TEDAVİSİNDE NO TOUCH LAZER

“18 yaşından büyük hastaların gözlük numaraları artık ilerlemiyorsa uzak, yakın ve astigmat tedavisinde No Touch Laser uygulanabilir. Daha önce katarakt ameliyatı olmuş ancak yakın ve uzak görme sorunu yaşayan hastalar da No Touch Laser tedavisi olabilir.”

NEDEN NO TOUCH LAZER?

  • Tedavi sırasında göze hiç bir şekilde temas olmaz.
  • Korneası ince olan hastalara da uygulanabilir.
  • Tedaviden sonraki bir haftada deniz, havuz ve tüm spor aktiviteleri serbest.
  • Göze dokunulmadığı ve gözden zar kaldırılmadığı için zar kırışması, zar altında iltihap oluşumu gibi bir durum meydana gelmez.
  • Operasyon saniyeler içinde çok kısa bir sürede tamamlanıyor.
  • Diğer lazer operasyonlarında sonra yaşanan göz kuruluğu gibi bir rahatsızlık No Touch Laser’den sonra oluşmaz.

© 2017 AkinAkyurt.com - by BWD

Hemen İletişim        0216 386 8736


Sınırlı Sorumluluk Beyanı
akinakyurt.com'un içeriği, kullanıcıyı bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zama bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez. Site içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Tüm hakları saklıdır