Göz Çizdirme

Göz Çizdirme ve Göz Çizdirme Fiyatları

Göz Çizdirme

Göz çizdirme halk dilinde miyop, hipermetrop astigmat gibi kırma kusurlarının giderilmesinde kullanılan göz lazer ameliyatı kelimesinin karşılığıdır. Uzak ya da yakını görememe sorunu olan hastaların yanı sıra bulanık görme. Yani astigmat sorunu olan hastalar da bu operasyonu tercih etmektedir.

Lazer ışığı ile yapılan bir tedavi yöntemi olmasına rağmen. Halk dilinde sürekli çizdirme olarak kullanılmış ve artık göz çizdirme ameliyatı olarak yerleşmiştir.

Lazer Göz Ameliyatı

Lazer Tedavisi

Lazer Tedavisi

Lazer göz ameliyatı olmak isteyen kişiler ilk iş olarak ön tetkiklerden geçmelidirler. Göz numaraları aniden ilerleme gösteren kişilere bu tedavi uygulanmamaktadır. Bununla birlikte göz numaralarının ilerlemesi duran ve 18 yaşını dolduran hastalara başarıyla uygulanmaktadır. No Touch Lazer yöntemi kullanılarak yapılan tedaviler sonrasında hastalar artık ömür boyu kontakt lens veya gözlük kullanmazlar. Her mesafede net görüş sağlanır ve ortalama 30 saniyede işlem tamamlanır. Göz çizdirme ameliyatı olan yani lazer göz ameliyatı olan kişiler aynı gün taburcu olurlar. Gözlerine herhangi bir şekilde bandaj yapılmaz ve gözü açık şekilde taburcu olurlar. Tedavi sonrasında kişisel olarak hastaya belirlenen sürelerde rutin kontroller gerçekleştirilir.

Lazer Göz Ameliyatı Sonrası

Lazer göz tedavisi olan hastalarımız yazılan reçetelerini düzenli olarak kullanmalıdırlar. İyileşme sürecinde bir problem olmaması için hastanın da kendi dikkat etmesi gereken konular vardır. Hastaların tedavi sonrasında gözlerde kaşınma veya belli bir süre batma yanma hissetmesi normaldir. Ancak göz yapısının çok hassas olması nedeniyle iyileşme süresince gözler asla  ovuşturulmamalıdır. Hastalarımız kendilerine verilen göz damlalarını ve ilaçlarını düzenli olarak kullanmaları durumunda iyileşme süresince rahat ederler. Tedavi sürecini rahat geçirmek, hızlandırmak ve numara geri gelişini engellemek. Amacıyla özellikle no touch laser sonrasında ilk 3-6 ay arasında güneş gözlüğü kullanmanız önerilir.

Göz Çizdirme Fiyatı

Göz çizdirme fiyatı genel olarak lazerle göz çizdirme olarak bilinen lazer tedavileri için sorulan bir sorudur. Ancak tedaviniz ve tedavi yönteminiz bilinmeden bir göz çizdirme fiyatı verilemez. Zira her hasta göz tedavisi olamayacağı gibi kişiye özel olarak uygulanan bir yöntemde fiyat önceden bilinemez. Göz çizdirme fiyatı belirleme işlemi için mutlaka önce ön tetkiklerden geçmek gerekir. Tetkikler sonrasında gözünüzün hangi teknikle, hangi yöntemle lazer olacağına karar verileceğinden göz çizdirme fiyatları da ortaya çıkar.

İLETİŞİM

Venividi Göz Sağlığı Merkezi

Bağdat Cad. No: 257 / Caddebostan-Kadıköy,

Tel: 0216 386 8736
Call Center: 444 0 481
E-mail: info@akinakyurt.com

Email ve Harita

Göz Çizdirme Ameliyatı

Göz Çizdirme Ameliyatı

Daha fazla bilgi almak ve hemen randevu almak için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz. Tüm bilgiler düzenli olarak Blog sayfamızda yayımlanmaktadır.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2017 AkinAkyurt.com - by BWD

Hemen İletişim        0216 386 8736


Sınırlı Sorumluluk Beyanı
akinakyurt.com'un içeriği, kullanıcıyı bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zama bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez. Site içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Tüm hakları saklıdır