Göz Ameliyatı Hakkında Bilgi almak ve uzman hekimlerimiz ile göz hastalıklarınıza kesin ve güvenilir çözümler için sizde hemen bize ulaşınız. Hasta konforunu üst seviyede tutan göz ameliyatı yöntemleri mevcut. Bu yöntemler güvenli midir? Teknoloji geliştikçe, göz hastalıkları tedavisinde kullanılan yöntemler de bundan payını alıyor. Hasta konforunu ön planda tutan ve tedavide yüksek başarı oranı sağlayan göz ameliyatı yöntemleri tüm dünyada tercih ediliyor. Tıbbi kurallar içinde uygulandığında, göz lazer ameliyatı güvenlidir.

Göz Ameliyatı Hakkında

Göz Ameliyatı Hakkında

Göze temas etmeden lazer nasıl yapılıyor?

No Touch Laser tedavisi göz dokusundan parça çıkarılmadan, doku kesilmeden uygulanıyor. Bu tedavide hastanın sadece cihazdan gelen lazer ışığına bakması yeterlidir. Hasta ve lazer tedavi türü seçiminin çok ayrıntılı yapılması, hastanın kişiye özel tedavi görmesi ve tedavinin her basamağında maksimum konfora ulaşması No Touch Laser tedavisinin başlıca avantajlarıdır. Akıllı Lens 5-10 dakikalık bir işlem ile gözün içine yerleştirilen ve ömür boyu göz içinde kalan, gözün numarasını değişmeden sabitleyen, uzağı, yakını ve orta mesafeyi gözlüksüz net gösterebilen bir lenstir. No Touch Laser veya Akıllı Lens (göz içi kalıcı lens) tedavisinde miyop, hipermetrop ve astigmat aynı anda düzeltilebilir.

No Touch Laser tedavisi, korneası ince olduğu için göz kusurlarından kurtulamayan hastalar için seçkin bir tedavidir. Katarakt ameliyatlarında Akıllı Lens uygulanan hastalar ameliyattan sonra uzağı, yakını ve orta mesafeyi artık gözlüksüz net görürler. Evet, mümkündür. Bunun için No Touch Laser tedavisi veya Akıllı Lens (göz içi kalıcı lens) tedavisi yapılmaktadır.

Göz Ameliyatı Hakkında Bilgi

Göz Ameliyatı Hakkında Bilgi uzman hekimlerimiz ve her bütçeye uygun göz tedavisi paketlerimiz, son teknoloji cihazlarımız ile siz değerli vatandaşlarımıza göz hastalıklarınız konusunda kesin tedavi yöntemleri sunmaktayız. Sizler de her türü göz rahatsızlığınız hakkında detaylı bilgi almak ve tedavi yöntemleri hakkında merak ettiğiniz tüm soruları bize ulaşarak sorabilirsiniz. Sitemizde bulunan yazılarımızı inceleyerek göz rahatsızlıklarınız hakkında ve bunların tedavi yöntemleri hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Göz ameliyatı hakkında bilgi ve katarak ameliyatı hakkında bilgi lazer tedavi yöntemleri hakkında merak ettiğiniz her şeyi sitemiz üzerinde bulabilirsiniz.