akıllı lens

 

Akıllı Lensler

Akıllı Lens (Göz İçi Kalıcı Mercekler) ile Uzak, yakın ve orta mesafeyi kalıcı olarak net görebilirsiniz!

Dakikalar İçinde Katarakt, Astigmat, Hipermetrop ve Miyop hastalıklarından kalıcı bir olarak kurtulabilmenin bir yolu artık var.

Akıllı Lens Nedir?

Saydamlığını kaybeden ve artık hastaların görme yetisini olumsuz yönde etkileyen göz içi merceğin çıkarılıp yerine uzak, yakın ve orta mesafede net görme olanağı sunan merceğin yerleştirilme ameliyatıdır.

Hastanın   yaşam konforunu ön planda tutan kalıcı bir tedavidir!

Kimler bu tedaviyi olabilir?

Akıllı lens tedavisi miyop, hipermetrop, astigmat ve katarakt hastalığının tedavisinde kullanılmaktadır. Aynı zamanda göz numarası yüksek olduğu için lazer tedavisi uygulanamayan  hastalara da bu tedavi uygulanabilmektedir. Böylelikle hastalar  gözlük ve kontakt lense mahkum olmadan günlük yaşamlarına devam edebilmektedirler.

Etkisi kalıcı mıdır?

Ömürlük göz içi lenslerdir. Hastanın  gözüne bir kez yerleştirilir. Hastalar   ömrü boyunca görme seviyeleri azalmadan bu lensler ile hayatlarını devam edebilmektedir.

Neden  tercih edilmelidir?

  • Ömürlük lenslerdir. Yıllar geçtikçe deforme olmamaktadır.
  • Uzak, yakın ve ara mesafeyi tek lens ile görme imkanı sunmaktadır.
  • Hastalarımıza uygulama sonrasında denize havuza girebilme imkanı sunmaktadır.
  • Tedavi yapıldıktan sonra numaralar geri gelmemektedir.
  • Gözde ilerleyen yaşlarda oluşabilecek hastalıklarında önüne geçmektedir.
  • Renk geçişlerini net bir şekilde fark etme olanağı sunmaktadır.
  • Hastamıza aynı gün evine dönebilme imkanı sunmaktadır.

Renk seçeneği var mıdır?

Akıllı Lensler  (Göz İçi Kalıcı Mercekler) göz içi merceğinin yerine yerleştirildiğinden saydam ve renksiz bir yapıya sahiptir.

Akıllı Lensler  (Göz İçi Kalıcı Mercekler) gözde sabitlenir mi?

Hastanın gözüne uzman doktor tarafından yerleştirilmekte ve hastanın yaşamı boyunca hastanın gözünde varlığını devam ettirmektedir. Ömürlük göz içi merceklerdir.

© 2017 AkinAkyurt.com - by BWD

Hemen İletişim        0216 386 8736


Sınırlı Sorumluluk Beyanı
akinakyurt.com'un içeriği, kullanıcıyı bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zama bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez. Site içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Tüm hakları saklıdır