Akıllı Lens Nasıl Bir Tedavidir

Akıllı Lens Nasıl Bir Tedavidir ?

Akıllı Lens Nasıl Bir Tedavidir ? Sizlerde öğrenmek istiyorsanız cevabı bu yazımızda.

Akıllı Lens ile dakikalar içinde gözlük ve kontakt lenslere mahkum olmaktan kurtulun!

Göz içi merceği saydam bir yapıdadır. Ancak yaş ile doğru orantılı olarak göz içi merceği matlaşmaktadır. Bu durum kişinin gözlerinin görme kapasitesini oldukça düşürmektedir.

Hastaların günlük yaşantılarında en çok yakındıkları şeyler arasında renk farklılıklarını fark etmede yetersizlik, cansız ve soluk görüntüler. Uzak ve yakını görememek gibi hayatlarını olumsuz yönde etkileyen faktörler bulunmaktadır. Akıllı lensler hastaların bu yakınmalarını ortadan kaldırarak hastaya tedavi hastaya kaliteli bir yaşam olanağı sunmaktadır.

Akıllı mercek denilen tedavi yöntemi göz içine mercek yerleştirme prensibine dayanmaktadır. Günümüzde birçok mercek çeşidi bulunmaktadır. Akıllı Merceğin farkı günümüz insanına hitap etmesidir. Çünkü araba kullanma mesafesi veya bilgisayar kullanma mesafesi gibi mesafeler kişilerin yaşamlarının merkezinde yer almaktadır. Akıllı lensler tam olarak bu mesafeyi de net görmeyi sağlaması ile farklı bir mercek yapısı olarak karşımıza çıkıyor.

Akıllı Lens Tedavisi

Akıllı Lensler sadece matlaşmış olan merceği değiştirmek demek değildir. Akıllı Lensler kişinin gözünde bulunan kırma kusurlarını da tedavi etmektedir. Tek bir operasyon ile gözlerinizdeki rahatsızlıklardan kurtulabilirsiniz.

Akıllı Lens uygulamasının size uygun olup olmadığını öğrenmek için  hemen uzman bir göz doktoruna başvurmanız gerekmektedir. Ayrıntılı tetkikler yapıldıktan sonra göz yapınız uygun bulunduğu takdirde bu uygulama uygulanabilmektedir.

Akıllı Lenslerinde numaraları bulunmaktadır. Bu sebeple hastanın göz yapısı ve göz numarası  çok iyi tespit edilmeli doğru lens doğru hastaya uygulanmalıdır. Uygulamadan sonra 1 gün sonra kişi günlük yaşantısına dönebilmektedir. Sizler Akıllı Lens Nasıl Bir Tedavidir diye merak ediyor ve göz bozukluğuna sahip iseniz sizleri de hastanelerimize bekleriz. En steril ortamlarda tamamen sizlerin mutluluğu için çalışmaktayız. Akıllı Lens tedavisi için bize başvurduktan sonra sizleri detaylı bir muayeneye sokmaktayız. Bu muayenenin ardından sizler için uygun tedavinizde kullanılacak Akıllı Lens seçilir. Ve ardından da tedaviye başlanır. Tedavi esnasında göz merceğine hiç bir şekilde temasta bulunulmaz ve zarar verilmez. Sizlerde Akıllı Lens Tedavisi ve Akıllı Lens Nasıl Bir Tedavidir konuları hakkında tarafımızdan daha detaylı bir bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçin.

© 2017 AkinAkyurt.com - by BWD

Hemen İletişim        0216 386 8736


Sınırlı Sorumluluk Beyanı
akinakyurt.com'un içeriği, kullanıcıyı bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zama bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez. Site içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Tüm hakları saklıdır