TrDeEng
TrDeEng

40.000+
Vaka Deneyimi

60.000+
Başarılı Ameliyat

Akıllı Lens Fiyatı

Akıllı Lens Fiyatı

 

Hastalarımızın merak ettiği konuların başında Akıllı Lens fiyatı geliyor. Kataraktı olsun ya da olmasın, belirli bir yaşın üstündeki hastaların ilgi odağı artık Akıllı Lens teknolojisi. Herkesin az çok artık aşina olduğu bu cerrahi, günümüz teknolojisinin göz cerrahisi noktasında son noktalarından biri. Dünya çapında yüz binlerce insana implante edilmiş bu Akıllı sistemlerle uzak, yakın ve orta mesafede net görüş dakikalar içinde mümkün olabiliyor!

 

Herkese Uygun mu?

 

Her cerrahide ve sevindiren yeni teknolojide olduğu gibi hastaların merak ettiği bir diğer konu da, bu teknoloji herkese uygun mu? Bu noktada mutlaka doktorunuza danışmanız gerekiyor. Doktorunuz çeşitli testler yaptıktan ve sizin talebinizi anladıktan sonra sizi yönlendirecektir. Hastalarımızın merak ettiği konulardan olan Akıllı Lens fiyatı da bu noktadan sonra belirlenebilmektedir.

 

Burada fiyat konusunda değişiklikler olmasının ve öncesinde net bir bilgi verilememesinin en önemli nedeni, bu teknolojinin kişiye özel olması. Yapılan tetkikler ve testlerden sonra gözün durumu ve yapısı belirlenir ve buna göre özel bir mercek hazırlanır. Yani, Akıllı Lens cerrahisi  gibi tek bir ad kullanışa da, esasında herkes için özel olarak geliştirilmiş sistemler kullanılmaktadır.

 

Riskli mi?

 

akıllı lens fiyatıAkıllı Lens teknolojisi yukarıda da bahsettiğimiz üzere oftalmoloji dünyası ve teknolojinin gelişiminin bir buluşması. Modern katarakt cerrahisi olarak adlandırılabilecek olsa da, kullanılan ekipmanlar ve teknikler inanılmaz düzeyde ilerledi. Teknolojinin tıp alanında en hızlı sirayet ettiği branş da oftalmoloji zaten. Bu nedenle yenilikler bitmiyor, kullanılan enstrümanlar sürekli iyileşiyor. Mevcut teknolojik donanımımızla Akıllı Lens cerrahisi kesinlikle uygun hastaya, uygun lenslerin ve kaliteli bir doktor tarafından implante edilmesi durumunda son derece basit ve kolay bir işlemdir.

 

Bu noktada önemli olan sizin doktor seçiminiz. Kullandığı ekipmanları iyi tanıyan, kendini güncel gelişmelere kapatmamış ve vaka sayısı yüksek doktorlar her zaman avantajdır. Doğru doktora kendinizi teslim etmeniz durumunda, o sizin adınıza diğer seçimleri zaten yapıyor olacak.

 

Akıllı Lens ve diğer göz tedavileri ve rahatsızlıkları için web sitemizde bulunan iletişim kanalları üzerinden bizimle iletişime geçebilir ve randevu alabilirsiniz!